Można już grać w V Rising. Gotycki "survival hack'n'slash MMO"

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
29 8845
Można już grać w V Rising. Gotycki "survival hack'n'slash MMO"

Po miesiącach szumnych zapowiedzi wreszcie możemy zagrać w V Rising.

Na razie w formie Early Access, ale śmiało możecie to traktować jako “publiczną premierę”. Większość obiecanego contentu została już dodana do gry.

Egzemplarz V Rising kosztuje tylko 72 zł – TUTAJ.

Czym jest V Rising? Bardzo ciekawym połączeniem MMO, Survivala, Hack’n’slasha, Sandboxa, Przygodówki… i cholera wie czego jeszcze. Na uwagę zasługuje izometryczny widok, interfejs rodem z Diablo, dynamiczny system walki, no i przede wszystkim świat gry.

Mroczny, gotycki, bardzo klimatyczny.

Przebudź się jako osłabiony wampir po wiekach snu. Poluj na krew, aby odzyskać siły, ukrywając się przed palącym słońcem, aby przetrwać. Odbuduj swój zamek i przekształć ludzi w swoich lojalnych sług w dążeniu do podniesienia swojego wampirzego imperium.

Eksploruj rozległy świat pełen mitycznych horrorów i niebezpieczeństw. Podróżuj przez bujne lasy, otwarte tereny wiejskie i ciemne jaskinie, aby odkryć cenne zasoby, spotykając po drodze przyjaciół i wrogów. 

Przemierzaj świat z wampirzymi towarzyszami lub poluj solo, plądrując wioski, najeżdżając bandytów i zagłębiając się w domeny nadprzyrodzonych bestii.

Ta gra naprawdę ma szansę odnieść sukces (co widać już po statystykach: po kilku godzinach mamy 30k osób online na Steamie).


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube