MU Legend ciągle żyje, jeśli szukacie prawdziwego hack’n’slasha MMORPG

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
6 3427
MU Legend ciągle żyje, jeśli szukacie prawdziwego hack’n’slasha MMORPG

Gdyby wrócić pamięcią do początku 2017 roku, zobaczylibyśmy fajnego, grywalnego i mega popularnego MMORPG, który w pierwszych tygodniach i miesiącach dosłownie pękał w szwach.

Była to jedna z największych premier tamtego czasu i nadzieja na to, że wreszcie dostaliśmy hack’n’slasha MMO z prawdziwego zdarzenia.

No i dostaliśmy, ale popularność MU Legend zaczęła bardzo szybko spadać. Webzen nie wprowadzał regularnych aktualizacji, gra cierpiała na brak end-game, zakończono też wsparcie wersji językowych (w tym polskiej).

Webzen postawił w końcu krzyżyk na MU Legend, a prawa do gry – pod koniec 2019 roku – przejęła firma Valofe. I to był dobry krok, bo gra ciągle żyje, a nawet dostaje regularną zawartość. Nie są to może jakieś gigantyczne nowości, ale wystarczają do uatrakcyjnienia rozgrywki, a co za tym idzie, utrzymania przy sobie reszty fanów. 

***

A przedwczoraj MU Legend rozpoczął świętowanie swoich 6. urodzin. Gracze mogą się cieszyć buffami do expa, mogą grać w “rocznicowych” dungeonach oraz odwiedzać NPC-ki w celu zgarnięcia nagród.

Szczegóły TUTAJ.

PS MU Legend jest także dostępny na Steamie.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube