MU Legend to obecnie "cyrk na kółkach". Błędy, P2W i lootboxy niszczą grę

Muleg

News napisany i nadesłany przez użytkownika "Nesca". Dzięki!

Witam. Postanowiłem się tutaj zalogować po przeczytaniu artykułu o wojnie graczy z adminami Margonem.  Wiecie, że coś podobnego dzieje się MU legend? To istny cyrk na kółkach. 

W skrócie sytuacja wygląda podobnie do Margonem, a nawet gorzej. Polskie forum MU Legend umarło. Angielskie forum umiera...przez adminów i nieustające bany. Spowodowane tylko i  wyłącznie próbami zwrócenia uwagi na problemy w grze: nieustające bany na forum i discordzie na moim przykładzie: "mam nadzieję, że Neowiz nie popełni tych samych błędów co Webzen" = BAN.

I to nie koniec.. Od początku istnienia na globalu gra ma same błędy i problemy.

To dałoby się jednak załatwić, gdyby ktoś wziął się do pracy... Jednak Webzen ma całkowicie wywalone. Ciągłe problemy z serwerami, złe tłumaczenia skilli, przedmiotów, questów itd. Częste DC przy wchodzeniu na instancje ( na niektóre można wejść tylko raz dziennie), błędy w optymalizacji gry (lagi, opóźnione pojawianie się przeciwników), bugi skilli (np. mimo niewidzialności przeciwnicy widzą moją aurę i to gdzie się poruszam), human ma bug, który powoduje, że dostaje 90% redukcji obrażeń i może używać wszystkich skilli, czyli de facto jest nieśmiertelny z ogromnym dpsem (ktoś używał tego buga na wojnie gildii  - dostał bana na tydzień, a wojny są co tydzień, więc w następnych znów mógł brać udział:))))

Patch notes nie uwzględnia większości zmian. Np. mamy zmiany w droprate, ale nikt nie jest informowany.

Sugestie graczy jak np. arena treningów, możliwość ponownego wejścia na instancje po DC, możliwość rozkładania i sprzedaży słabych przedmiotów jednym przyciskiem i inne przydatne pomysły absolutnie nie są brane pod uwagę. Po 7 miesiącach od wyjścia bety w Europie i Ameryce dostajemy produkt z takimi samymi błędami, jakie były przy wyjściu gry w KR... 14 miesięcy temu. Nie rozumiem, dlaczego my nie możemy dostać gry z wprowadzonymi przynajmniej częściowo poprawkami.

No i ostatnio pojawił się Pet Pay-To-Win. Dwa razy silniejszy niż reszta. Dostępny praktycznie tylko za złotówki i dostępny przez określony czas w sklepie. 

Dodatki do konta platinum: +5% ataku przeciw potworom, 30% pkt. duszy więcej, szansa na lepszy przedmiot,teleport etc. Generalnie to nie jest problem, poniewaz mozna to zdobyć sprzedając przedmioty w grze za Redzeny. Jednak w grudniu handel został zamknięty na chyba 3-4 miesiące:/ Juz jest ponownie otwarty od dluzszego czasu.

W tamtym tygodniu wszedł update z nowym zwierzakiem. Takie są paczki i ich ceny: 

Droższa wersja:

Tańsza wersja: 

Mamy też lootboxy z losową zawartością: 

Zobacz także

29 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz