Multiplayer w Cyberpunk 2077 należy traktować, jako osobną, samodzielną grę

Cyberpunk 2077 pg 7

Guru jakiś czas temu wspominał Wam, że Cyberpunk 2077 otrzyma tryb multiplayer. Wiem, że informacji o tej grze macie w nadmiarze, a zwłaszcza teraz, gdy do premiery jest tak blisko. Niemniej wypada wspomnieć, że moduł sieciowy należy traktować bardziej, jako osobną, samodzielną produkcję.

Redzi potwierdzili, że nad multiplayerem do Cyberpunk 2077 pracuje osobny zespół. Nie traktują całości również, jako dodatkowe trybu do gry, a coś odrębnego i w dodatku dużego. Multiplayer będzie powiązany/połączony z wersją single-player, ale studio traktuje całość, jako coś niezależnego. Więcej informacji na temat multiplayera powinniśmy otrzymać w pierwszym kwartale 2021 roku.

Co ciekawe, nie wiemy, jaką formę multiplayer w Cyberpunk 2077 przybierze. Może okazać się, że posiadacze single-playera otrzymają go za darmo lub w formie płatnego DLC. Nie zdziwiłbym się również, gdyby multi został wydany, jako osobny, płatny produkt, jak to miało miejsce teraz w przypadku Red Dead Online. Są to jednak jedynie gdybania, więc weźcie na to odpowiednia poprawkę. Szczegóły poznały w przyszłym roku.

Zobacz także

18 komentarzy