Myth of Empires obniżył swoją cenę o 40 zł

Dodany przez guru około miesiąc temu
9 1411
Myth of Empires obniżył swoją cenę o 40 zł

Jeśli już słyszymy o jakichś zmianach w cenach gier, to zazwyczaj są to podwyżki o kilka, kilkanaście, czasami nawet kilkadziesiąt procent. No cóż, Myth of Empires jest inny.

Po umiarkowanym, ale jednak sukcesie re-launchu Myth of Empires (cały czas mamy 30-40 tys. graczy online), twórcy gry postanowili skorygować cenę podstawki.

Zamiast dotychczasowych 40 dolarów/euro zapłacimy teraz 10 dolarów/euro mniej. Czyli zamiast dotychczasowych ~180 zł zapłacimy ~140 zł (a dokładnie 138,99 zł).

Haczyk? W droższym pakiecie Myth of Empires był sprzedawanyrazem  z DLC do mapy Dongzhou. Zaś nowy tańszy jest pozbawiony tej zawartości. To jednak – zdaniem twórców – nie jest jakieś super ważne, bo nowa cena ma zachęcić do gry przede wszystkim nowe osoby, które - jeśli gierka im się spodoba - bęą mogły dokupić dodatkowe elementy. 

Zapraszamy TUTAJ.

Myth of Empires to “wieloosobowa gra wojenna typu sandbox z dużą swobodą i wieloma cywilizacjami”. Mamy tutaj elementy surivalu, mamy PvE, PvP, a także coraz większe serwery (wkrótce otrzymamy światy na 1000+ osób).


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube