Na Blizzarda znowu wylewa się fala hejtu…

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
56 20300
Na Blizzarda znowu wylewa się fala hejtu…

Wydawało się, że najgorszy okres Blizzard Entertainment ma już za sobą i że wreszcie zaczyna wychodzić na prostą. Dobry dodatek “Dragonflight”, regularne aktualizacje World of Warcraft, lepszy kontakt ze społecznością oraz pozytywny odbiór Diablo 4 były tego namacalnymi przykładami.

Niestety to wszystko – znowu – zostało zaprzepaszczone przez ostatnią decyzję o skasowaniu (praktycznie całego trybu) PvE w Overwatch 2.

To, co miało być motorem napędowym “dwójki” i to, na co tak naprawdę czekała cała społeczność Overwatch okazało się kolejną niespełnioną obietnicą ze strony Blizzarda.

I nic dziwnego, że na Blizzarda wylewa się obecnie gigantyczna fala hejtu, która objęła już forum Overwatch, Reddita, YouTube czy Twittera.

Fani Overwatch przeżywają deja vu z pierwszej części, gdzie niespełnione obietnice i brak nowej zawartości doprowadziły do powolnej śmierci gry. Dlatego też powstało Overwatch 2, które miało być ulepszonym oryginałem, ale wzbogaconym o nowe aktywności, z czego czołową rolę miało odgrywać właśnie PvE.

Tymczasem zamiast Overwatch 2 dostaliśmy Overwatch 1,5 (z zaledwie kilkoma nowymi postaciami i mapami), z którego wycięto sporo rzeczy i które teraz zostaje pozbawione najbardziej wyczekiwanego elementu.

Jak się tutaj nie wściekać?

A na koniec jeszcze porcja memów:

***


56 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube