Na Boga, Crowfall wygląda obłędnie... i zapowiada się na jednego z ciekawszych MMORPG następnych lat!

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
26 8863
Na Boga, Crowfall wygląda obłędnie... i zapowiada się na jednego z ciekawszych MMORPG następnych lat!

Wyjaśniło się, dlaczego o Crowfall było ostatnio tak cicho. ArcCraft Entertainment w pocie czoła pracowało nad udoskonaleniem swojej gry – opłaciło się, bo całość wygląda teraz obłędnie, spektakularnie i mega zachęcaco.

Nie mam pojęcia, jakim sposobem uzyskali tak efekt w tak krótkim czasie, ale to naprawdę prezentuje się wyśmienicie. Tylko spójrzcie:

 

Kolejną ważną nowością jest usunięcie archetypów z gry, które nie spełniły swojej funkcji podczas zamkniętych testów. Zamiast tego otrzymamy standardowy – jak na grę MMORPG – system wyboru postaci. 12 ras (Human, Half-Elf, Nethari, Fey, Wood-Elf, High-Elf, Stoneborn, Half-Giant, Elken, Minotaur, Centaur, Guinecean) z 11 klasami postaci (Knight, Confessor, Templar, Ranger, Assassin, Druid, Frostweaver, Champion, Myrmidon, Cleric i Duelist).

Mało? Dodajcie do tego ponad 100 Disciplines, które będą imitować subklasy i profesje. Każda taka moc (runa) zapewni dostęp do unikatowych umiejętności i pozwoli w jeszcze większym stopniu spersonalizować naszego bohatera lub bohaterkę.

Crowfall to „throne war MMO”, gdzie PvP, Castle Siege i walki terytorialne będą na porządku dziennym. Element Player vs Environment też się znajdzie, ale nie w tak wielkiej formie, jak w obecnych tytułach.


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube