Na co komu małpy w Sea of Thieves jak będzie można mieć kota w kapeluszu!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 4331
Na co komu małpy w Sea of Thieves jak będzie można mieć kota w kapeluszu!

Ahoj, szczury lądowe! 22 kwietnia do portu zwanego Sea of Thieves przypłynie nowa aktualizacja. Nazywać się będzie Ships of Fortune i wniesie wiele łakoci do pirackiego życia. W ramach zabawy będziemy pływali pod banderą kompanii handlowych (Gold Hoarders, Merchant Alliance, Order of Souls oraz Athena’s Fortune) i zarabiali, wykonując ich zlecenia.

Jako emisariusz będziemy mogli awansować, wykonując zadania dla wybranej frakcji. Czym wyższy nasz Grade, tym więcej nagród otrzymamy oraz nowe przedmioty kosmetyczne, dedykowane dla danej kompanii, będą dla nas dostępne. Czym zatem to się w zasadzie różni od zwykłej gry? Jako emisariusz będziemy zmuszeni do deklarowania przynależności do danej kompanii. W efekcie mamy spodziewać się komunikatów dla otoczenia, że jesteśmy przeładowani skarbami.

Może to skusić wrogich piratów, ale prawdziwym zagrożeniem będzie nowa kompania handlowa – Reaper’s Bones. Emisariusze tej kompanii mają proste zadanie do wykonania – zabieranie flag emisariuszy innych frakcji. Ich baza znajduje się na The Reaper's Hideout, nienazwanej dotąd wyspie, gdzie Masked Stranger coś knuł – jak widać, już wiadomo, co kombinował.

Co poza tym? Aktualizacja wprowadzi zapowiadane zmiany na Arenie – np. usunie mapy skarbów. Niemniej najważniejszym jest dodanie trzech rodzajów nowych kotów, jako petów premium. Zasilą one małpy oraz papugi i w zasadzie nie będą pełniły większej roli w Sea of Thieves, poza kosmetyczną. Niemniej Wildcat, Ragamuffin oraz Mau wyglądają tak majestatycznie, że będę musiał przynajmniej jednego nabyć! Kot w kapeluszu to jest to! Ciekawe, czy będzie można przywdziać mu… buty.

To wszystko pojawi się w Sea of Thieves już 22 kwietnia.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube