Na tego MMORPG czekają 32 miliony ludzi. Kosmiczna liczba wstępnych rejestracji

Dodany przez guru około 4 lata temu
7 15894
Na tego MMORPG czekają 32 miliony ludzi. Kosmiczna liczba wstępnych rejestracji

Dungeon Fighter Online istnieje na rynku od kilkunastu lat. Gierka zdobyła przez ten czas ogromną popularność (500+ milionów zarejestrowanych użytkowników) i zarobiła astronomiczne pieniądze (ponad 10 miliardów dolarów). 

Jednak dopiero teraz, w 2020 roku, doczekamy się oficjalnej mobilnej wersji gry (nie liczymy zamkniętego DFO Spirit) zatytułowanej… po prostu Dungeon Fighter Mobile. 

I chyba nikt nie ma wątpliwości, że DF Mobile podbije rynek i zasiądzie na tronie „mobilnych MMORPG”. Dowodzą tego niesamowite liczby z Chin. 

Wstępnej rejestracji do gry dokonały już… 32 miliony ludzi, co jest absolutnym rekordem. Zazwyczaj takie MMORPG-i osiągają maksymalnie kilka milionów pre-registerów. 

A wynik Dungeon Fighter Mobile może być jeszcze większy, bo oficjalna premiera jest zaplanowana dopiero na koniec maja lub początek czerwca. Osiągnięcie 40 milionów wydaje się w zasięgu. 


Fajnie, ale my i tak czekamy na Project BBQ, który ma być pełnoprawnym pecetowym MMORPG 3D osadzonym w świecie DFO. Pracuje nad nim ponad 150 osób i mamy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się jakichś konkretów. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube