Nadchodzi Aion 7.2, który zajmie się systemem PvP

Aion

Dopiero co byliśmy świadkami premiery Aion 7.0, a tu proszę – nadchodzi kolejny duży patch zatytułowany „Shadows Over Red Katalam!” (zdecydowanie za długa nazwa). 

Nowa aktualizacja jest skupiona prawie wyłącznie wokół systemu PvP, który został przez NCSoft mocno zaniedbany. Nie zabraknie jednak nowej instancji PvE, która "wyciśnie z nas siódme poty". 

  • W Katalam czekają na Ciebie epickie masowe bitwy i zacięte pojedynki! Tak, zgadza się: powróciła popularna mapa – i to w formie pola bitwy. To będzie świetna rzeź!
  • Uwielbiasz zacięte pojedynki między odważnymi i uzbrojonymi po zęby wojownikami? Tak? To wejdź do Orbis Training Arena i zmierz się ze śmietanką Daeva w Atreii – a przekonasz się z jakiej gliny jesteś ulepiony!
  • Ponadto aktualizacja ta dostarczy Ci wybuchowej akcji PvE: świeżutka instancja "Beninerk's Manor" wyciśnie z Ciebie i Twoich przyjaciół siódme poty. A więc przygotuj się do walki!

W następnym tygodniu powinniśmy poznać datę premiery 7.2. Prawdopodobnie chodzi o listopad, ale niczego nie możemy być pewni. 

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz