Nadchodzi kolejny „Koniec”, ale tym razem w Fortnite

18br guava social blog newsheader 1900x600 c45999cd4869

Rok 2021 to zapowiedź wielu końców w grach sieciowych. Final Fantasy XIV kończy swoją starą fabułę, World of Warcraft zakończy sagę, a Fortnite ogłasza swój własny finał. Nie taki ostateczny, gra nie zostanie zamknięta, bez obaw! Epic Games przygotowuje jednak graczy na koniec Rozdziału 2. Nie sezonu, ale całego rozdziału, więc mamy szykować się na ponoć wielkie wydarzenie.

„Po ukończeniu Zbieżności Królowa Sześcianów przygotowuje się do ostatecznej walki o wyspę, po której nic już nie będzie takie samo. Zgarnijcie broń i walczcie z najpotężniejszą niszczycielką wszechświata. Dołączcie do „Końca” – wydarzenia w grze, które odbędzie się tylko raz – i walczcie o swoje dziedzictwo.”

„Koniec” to finał Rozdziału 2 w Fortnite. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o 22:00 czasu polskiego, kiedy to zmierzycie się z Królową Sześcianów w ostatnim starciu o losy wyspy. Event obsługuje duże ekipy (do 16 graczy w kolejce), więc zabierzcie ze sobą cały oddział. Pamiętajcie, by zalogować się wcześniej – będziecie mogli wskoczyć do trybu „Koniec” na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Epic Games podkreśla przy tym, że „Koniec” to wydarzenie w grze, które odbędzie się tylko raz, a powtórki nie będą dostępne. Kiedy „Koniec” się zacznie, gracze nie będą mogli edytować ustawień gry, więc przed dołączeniem do wydarzenia dostosujcie opcje grafiki tak, by uzyskać preferowany efekt. Sezon zakończy się dzień wcześniej, dlatego też gracze, którzy zalogują się przed końcem sezonu otrzymają nagrodę 225 000 PD.

Ciekawe co tym razem przygotowano. Można na Fortnite narzekać i marudzić, ale wydarzenia organizuje całkiem spektakularne.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz