Nadchodzi nowy ROHAN Online. Zagramy jeszcze w tym miesiącu!

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
9 7828
Nadchodzi nowy ROHAN Online. Zagramy jeszcze w tym miesiącu!

Aż chciałoby się krzyknąć: umarł Rohan Online, niech żyje Rohan Online.

Najpierw jednak uporządkujmy fakty. Dzisiaj wieczorem, po dwunastu latach istnienia, Rohan Online aka Rohan: Blood Feud znika z rynku. Kultowy MMORPG, który wychował całe pokolenia graczy. Również te z Polski, bo swego czasu Rohan był u nas bardzo popularny.

Żałoba po Rohan Online nie będzie jednak trwała zbyt długo. Jeszcze w tym miesiącu (27 października) wystartuje ROHAN.: Eternal Vengeance – podobno dużo lepsza wersja Rohan Online.

Potwierdzenie TUTAJ

To nie będzie ROHAN 2. ROHAN.: Eternal Vengeance to po prostu ulepszony i lekko przebudowany MMORPG, który ma nam dostarczyć tyle funu, ile dawała początkowa wersja gry.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, ROHAN.: Eternal Vengeance będzie posiadał lepsze zabezpieczenia, mniej P2W, większy exp i drop rate, nowe umiejętności oraz bardziej zbalansowane przedmioty. Z gry zniknie parę systemów i mechanik, które tylko przeszkadzały w rozgrywce.

W ROHAN.: Eternal Vengeance wszyscy gracze rozpoczną przygodę od zera. Cały nasz progress z Rohan Online zostanie skasowany, więc naszą przygodę z ROHAN: Eternal Vengeance rozpoczniemy od zera.

27 października – pamiętajcie.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube