Najbardziej kuriozalna śmierć w World of Warcraft Hardcore

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
11 5326
Najbardziej kuriozalna śmierć w World of Warcraft Hardcore

I nie mówimy tutaj o wciśnięciu autoruna, zrobieniu Alt+Tab i wbiegnięciu w grupę mobków. Nie mówimy nawet o nieszczęśliwym rozłączeniu z grą zaraz po rozpoczęciu walki z potworkami (jak to było tutaj).

Mówimy o tym, co zrobił gracza “Cris”, który uśmiercił swoją postać poprzez… udawanie śmierci.

Już wyjaśniamy.

Klasa Huntera ma dostęp do specjalnej umiejętności (buffa) o nazwie “Feign Death”, co dosłownie znaczy “Udawać Śmierć”. Po jej aktywowaniu udajemy zmarłego, oszukując wrogów i doprowadzając do tego, że nas ignorują.

Powoduje, że Hunter pada na ziemię i udaje martwego przez maksymalnie 6 minut . To usuwa zagrożenie ze strony Łowcy, powodując, że moby albo atakują kolejny najwyższy cel na swojej liście zagrożeń, albo, jeśli żaden inny cel nie jest dostępny, całkowicie porzucają walkę.

A co się stanie, gdy włączymy “Feign Death” w WoW HC na dłużej niż 6 minut i pójdziemy zrobić sobie herbatkę – jak to właśnie zrobił nasz bohater?

Odpowiadamy: nasza postać AUTENTYCZNIE zginie, co w przypadku nowego typu serwerów kończy się permanentną i nieodwracalną śmiercią.

Najlepsze jest to, że sam “Cris”, jak również wielu graczy dopiero teraz dowiedziało, że “Feign Death” może rzeczywiście uśmiercić postać w WoW Hardcore. Tak było w WoW Vanilla niemal 20 lat temu, ale potem przecież wiele rzeczy, wiele mechanik zostało poprawionych lub zmienionych. Ale widocznie w przypadku “Feign Death” Blizzard postawił na oryginalne zasady… No cóż.

“RIP, mój chłopcze, nauczyłeś się dzisiaj cennej lekcji.”

“Dlatego wcześniej lepiej wyszukać informacje w Google, zamiast „próbować” grać na HardCore”

“Wiedziałem o tym... ale wiedziałem tylko dlatego, że rok temu widziałem, jak ktoś umarł z tego powodu w Unofficial HC.”

Jesteś pierwszym oficjalnym memem hardkorowego WoW-a. Jakie to uczucie?"

"Zadziwia mnie, że ludzie po 18 latach nadal o tym nie wiedzą."


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube