Najbliższy dodatek do Path of Exile będzie ogromny i wprowadzi wiele nowinek!

Pppppppppp

Odłóżmy na bok rewolucyjną” wersję 4.0.0, która wystartuje dopiero za czternaście miesięcy. Lepiej zając się tym, co nastąpi w najbliższych tygodniach. 

Grinding Gear Games szykuje się właśnie na premierę dodatku 3.9.0, który ma być największym rozszerzeniem aka największym wydarzeniem w Path of Exile w 2019 roku. 

3.9.0 zawiera nie tylko zwykłą zawartość, jakiej można się spodziewać po standardowej wersji Path of Exile, ale także sporo nowinek, które nie są związane z samą ligą.

Jesteśmy bardzo podekscytowani pomysłem na ligę, który chcieliśmy zrealizować od jakiegoś czasu, ale nie mieliśmy dotąd technologii ani zasobów, które moglibyśmy wykorzystać. Chociaż nie możemy jeszcze udostępnić więcej informacji o lidze, możemy powiedzieć, że zawiera ona odpowiedni stosunek ryzyka do nagrody, atrakcyjną zawartość końcową, a przy okazji całość jest mniej „uciążliwa” dla serwera. 

3.9.0 zawiera też masę nowych przedmiotów, które powinny zapewnić ciekawe nowe opcje budowania postaci.

Uporządkujmy. GGG szykuje dodatek z dużymi nowościami (nie tylko związanymi z ligą), z dodatkowym end-game i przedmiotami, które pozwolą budować naszą postać na jeszcze więcej sposobów. 

Dodatek/liga 3.9.0 zadebiutują prawdopodobnie 7 grudnia. Oficjalna zapowiedź nastąpi na ExileCon (15 listopada). 

Szczegóły TUTAJ


Brawo dla Grinding Gear Games. Path of Exile potrzebny jest  impuls, który spowoduje, że na nowo pokochamy tego hack’n’slashowego ARPG. 

Ostatnia liga (Blight) zanotowała niemal 40-procentowy spadek zainteresowania w stosunku do poprzednich lig. 

Zobacz także

16 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz