Najbogatszy i najpopularniejszy MMORPG na świecie obchodzi czwarte urodziny!

Dodany przez guru około 5 lat temu
5 5364
Najbogatszy i najpopularniejszy MMORPG na świecie obchodzi czwarte urodziny!

Chyba nie musimy dodawać, że chodzi o Dungeon Fighter Online. Prawdziwy fenomen w gatunku MMORPG, który wygenerował 10 miliardów dolarów i który posiada 500 milionów zarejestrowanych użytkowników z całego świata. 

Od kilku miesięcy DFO znajduje się również na czele najlepiej zarabiających gier online, wyprzedzając nawet League of Legends. 

My jednak wspominamy o Dungeon Fighter Online z okazji jego czwartych urodzin. Trochę udawanych, bo tak naprawdę DFO istnieje o wiele dłużej. 

Na południowokoreańskim rynku gierka zadebiutowała w 2005 roku. Pięć lat później otrzymała anglojęzyczną wersję, niestety zablokowaną dla Europy. Potem DFO zniknął z Zachodu, aby powrócić w 2015 roku, już jako produkt globalny i dostępny dla każdego. Stąd właśnie czwarte, a nie czternaste urodziny. 

Na tej stronie (TUTAJ) znajdziecie wszystkie rocznicowe eventy, jakie przygotowali Panowie z Neople. Jest tego sporo, naprawdę. Świętowanie potrwa aż do 23 kwietnia…

Resztę z was zapraszamy do czynnej gry. Dungeon Fighter Online może i wygląda niepozornie, ale w środku kryje się naprawdę świetny tytuł. Tak wiele kasy i użytkowników nie wzięło się przecież z niczego. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube