Najciekawsze premiery MMO i MMORPG w lipcu

Dodany przez guru około 7 lat temu
8 7708
Najciekawsze premiery MMO i MMORPG w lipcu

Lipiec to zazwyczaj najgorszy okres w roku dla gier MMORPG. Środek sezonu ogórkowego, w którym tak naprawdę nic się nie dzieje. W tym roku jest inaczej… lepiej… dużo lepiej. Wręcz wspaniale. To najlepsze MMOG-owe wakacje od wielu lat.

Oto najciekawsze, tudzież najważniejsze premiery MMO i MMORPG, których będziemy świadkami w tym miesiącu.  

3 lipca:

To będzie dzień darmowości i klasyczności. Najpierw wystartuje Free Trial w Shroud of the Avatar, który potrwa praktycznie cały miesiąc, a potem dostaniemy KLASYCZNE wersje najlepszych przeglądarkowych gier od InnoGames (Plemiona, Grepolis, The West) bazujące na swoich pierwszych patchach. Tych z początków obecności na rynku. Sam chętnie wypróbuję Grepolis.

6 lipca:

Następny czwartek upłynie pod znakiem Riders of Icarus. Po roku trwania Open Bety wreszcie doczekamy się oficjalnej premiery tego MMORPG. To nie będzie jednak koniec atrakcji, bo w ten sam dzień otrzymamy wielki dodatek zatytułowany „Rise of the Trickster” (nowa klasa, mapy, level cap itd.).

11 lipca:

Od 11 lipca będziecie mogli grać w Fable Fortune, czyli karcianko-strategię opartą na kultowej serii RPG. „Gra karciana łącząca kultowy świat i postacie serii Fable z szybką, taktyczną rozgrywką. Wybieraj między dobrem i złem, aby modyfikować swoje specjalne umiejętności i skład talii”. Taka przyjemność będzie was jednak kosztować 13 euro. 

13 lipca:

Crusaders of Light wystartuje na wszystkich urządzeniach (mobilnych) z systemami iOS. Jest to prawdopodobnie najlepiej zapowiadający się mobilny MMORPG w tym roku. Cała produkcja przypomina World of Warcraft, ponadto w jakim innym „mmobilniaku” mamy 40-osobowe rajdy? No właśnie.

17 lipca:

Zdecydowanie najważniejszy dzień w lipcowym kalendarzu. 17 lipca Albion Online, o którym wszyscy już wszystko wiedzą, będzie miał swoją oficjalną premierę. Bardzo duża, bardzo rozbudowana, bardzo grywalna produkcja, która może zdobyć w tym roku parę ważnych nagród. Nie tylko w corocznym rankingu na MMORPG.org.pl:)

19 lipca:

Trion Worlds dwoi się i troi, aby tylko zachęcić MMORPG-owców do zagrania w ich pierwszy i najważniejszy produkt. Najpierw ogłoszenie o darmowości dodatku Prophecy of Ahnket, a 19 lipca kolejny z dużych update’ów. Spodziewajcie się kilku nowości skierowanych głównie do end-game’owej populacji graczy.

20 lipca:

Trzy premiery w jeden dzień. Najpierw oficjalny start Gigantic, potem oficjalny start jedenastego sezonu w Diablo 3, a na końcu… kolejna premiera Crusaders of Light, ale tym razem w wersji na Androida, który cieszy się w Polsce większą popularnością. Chyba.

25 lipca:

Zapomniane Fornite rozpocznie w ten dzień swóją wędrówkę we Wczesnym Dostępie, a Neverwinter (Online) otrzyma kolejny – dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, trudno je wszystkie zliczyć – dodatek w swojej historii. Na pewno nie będziecie się nudzić.

31 lipca:

Miesiąc zakończymy z grubej rury. Na ostatni dzień lipca planowana jest premiera STEAM-owej wersji Secret World Legends, która powinna wypromować grę na miliony nowych użytkowników. Oby się udało, bo taki „MMORPG” zasługuje na większą uwagę. 

Wersja STEAM pojawiłaby się wcześniej, ale Funcom nie chciał bezpośrednio rywalizować z Elder Scrolls Online oraz Final Fantasy XIV, które w czerwcu wypuszczały swoje dodatki.

X lipca: 

Mamy potwierdzenie, że w lipcu wystartują zamknięte testy Escape From Tarkov oraz polskiej wersji Titan Siege Online. Nie zdradzono jednak, w jaki konkretnie będzie to dzień. 

Inne prawdopodobne premiery:


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube