Najdroższe przedmioty z gier MMO na Allegro. 10 tys. zł za płaszczyk...

Lineage

Dawno nie zaglądaliśmy do działu Gier MMO na Allegro. Czas nadrobić zaległości, jednakże tym razem nie skupimy się na postaciach z Tibii czy Metina2, ale przedmiotach z tych lub innych gier

Okazuje się bowiem, że niektóre itemki (szczególnie te bardzo rzadkie lub bardzo potężne) mogą osiągać ceny kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Całkiem nieźle jak za coś, czego nie możemy fizycznie dotknąć.

Z tego, co zauważyłem największą wartość osiągają przedmioty z czterech gier: Tibii, Metin2, Lineage 2 oraz World of Warcraft.


Lineage 2:

Niemal 10 tys. złotych za Ferios Cloak +18. To jeden z dwóch najdroższych przedmiotów MMORPG na Allegro (pierwszego nie liczę, bo to zwykły scam). Jego wartość w grze to podobno 500 B.

Epic Talisman oraz Dark Leviathan Leather Set +10 za 4k zł.

Tibia:

Ferumbras Hat za 6 tys. zł, Amazon Helmet za 2 tys. zł, tyle samo Soul Bitter. Mało? Raczej dużo. Za taką kasę możecie mieć postać z 700-800 lvl.

Metin2:

Nawet 4 tys. zł trzeba wyblić na topowe wyposażenie lub bronie w polskim Metinie2 (tym oficjalnym od GameForge). 

World of Warcraft:

Jeśli chodzi o World of Warcraft, to tutaj nie znajdziemy żadnych mieczyków, łuków czy różdżek (z wiadomego powodu). Ale sporą kasę można zarobić na unikatowych i bardzo rzadkich mountach, których nie spotkamy zbyt wiele w Azeroth. Ich cena  to 2-4 tys. zł. 

Inne:

Skrzydełka do Diablo 3 za 4,5 tys. zł, super przedmioty do Margonem za 2 tys. zł, Mirror of Kalandra (najdroższy "orb" w PoE) za 450 zł to tylko przykłady innych gier, które również mogą posłużyć jako sposoby na zarobienie pieniędzy. 

 

Zobacz także

15 komentarzy