Najdroższe wdzianko w historii Tibii. Cena zwala z nóg!

Golden

CipSoft szaleje. Już jutro w tibijskim świecie pojawił się nowy złoty outfit , którego cena… zwala z nóg. Będzie to najdroższe (kosmetyczne) wdzianko w historii gry. 

(via Tibiopedia.pl)

Król Tibianus, Queen Eloise i Emperor Druzak będą w stanie dać Ci podstawowy złoty strój w zamian za 500 000 000 sztuk złota. Jeśli chcesz uzupełnić swój wspaniały wygląd, możesz zdobyć dodatek do złotego hełmu oraz złotych butów za 250 000 000 sztuk złota każdy.

Podliczmy. 500 milionów golda za złoty strój, 250 milionów za złoty hełm i kolejne 250 milionów za złote buty. Pełny pakiet kosztuje więc... 1 miliard złota. Prawdziwy kosmos - za moich czasów posiadanie 50k w depo było luksusem:)

Czy w Tibii istnieją tacy bogacze? Kilku by się znalazło. Dla większości użytkowników Gold Outfit będzie jednak odległym marzeniem, którego nigdy nie zrealizują. Nawet jeśli będą grać wiele lat.  

Chyba że postanowią kupić złoto za realne pieniądze. Wtedy muszą się przygotować na wydatek rzędu… wielu tysięcy złotych. 

1kk golda w Tibii kosztuje na Allegro od 9 do 15 zł (w zależności od serwera). 

Załóżmy jednak, że jest to 10 zł. Wtedy ten złoty strój jest wart – w przeliczeniu na realną gotówkę – 10 tys. złotych!

Chętni? 


UPDATE: Zapomnieliśmy wspomnieć, że nicki osób, które zakupią złoty strój, zostaną umieszczone na specjalnym in-game’owym pomniku. 

Zobacz także

18 komentarzy