Najdroższy MMORPG w historii obchodzi swoje urodziny!

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
6 5349
Najdroższy MMORPG w historii obchodzi swoje urodziny!

To już sześć lat. 20 grudnia 2011 roku na rynku zadebiutował Star Wars: The Old Republic, który miał zatrząść MMORPG-owym światem i odebrać koronę lidera od World of Warcraft. 

Wszystko przecież przemawiało na korzyść SWTOR-a. Znane i lubiane uniwersum (ilość fanów Star Wars jest większa niż ilość fanów Warcrafta), reklama, hype… Czegoś jednak zabrakło. Nawet trudno wskazać, czego dokładnie. 

Przecież SWTOR posaida wciągającą fabułę, super dialogi, wybory moralne, ogromny content… BioWare i EA Games wpompowały w to wszystko między ok. 200 milionów dolarów (źródło), dzięki czemu Star Wars: The Old Republic stał się najdroższym MMORPG w historii naszego gatunku. Nikt dotąd nie zbliżył się do takiego budżetu. 

Czy koszty się zwróciły? Nie mam pojęcia. Wiadomo jednak, że zaledwie rok od premiery SWTOR przeszedł na Free2Play albo raczej Freemium, a nie tak dawno połączył swoje serwery w celu uzdrowienia populacji. 

Wszystkiego Najlepszego! (Do 16 stycznia możecie liczyć na specjalne prezenty. Nie jest to nic specjalnego, ale do tego akurat zdążyliśmy się już przyzwyczaić)

Zagracie TUTAJ.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube