Najlepsi Polacy w Tibii spotykają się dziś z założycielami gry [LIVE]

Dodany przez guru około 2 lata temu
4 17794
Najlepsi Polacy w Tibii spotykają się dziś z założycielami gry [LIVE]

Dosłownie za chwilę będziemy świadkami historycznej chwili.

Punktualnie o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się “Festiwal Pantibian”, podczas którego założyciele Tibii (było ich czterech) spotkają się na serwerach z wybranymi graczami i streamerami.

“Festiwal Pantibian” ma formę eventu z mini-gierkami, ale to również spotkanie towarzyskie i idealny moment na uczczenie 25-lecia gry.

Na każdym z trzech światów wydarzenie potrwa około 45 minut. Pierwsze 30 minut spędzimy na torze przeszkód, który skupia się na dobrym wyczuciu czasu i szybkim myśleniu. Został stworzony w tym celu i będzie dostępny tylko podczas festiwalu.

Niesławny Lord Retro rzucił czar na założycieli Tibii i zwrócił ich przeciwko każdemu, kto odważy się wejść na jego plac zabaw. Zapieczętował ulice Thais i pozbawił intruzów wszystkich przedmiotów i zaklęć. Jako mistrz sztuki zwalniania sprawia, że ponownie doświadczają tego, jak to jest chodzić powoli, zamiast biegać jak błyskawica.

Po pokonaniu klątwy założyciele i gracze zgromadzą się w sali tronowej króla Tibianusa, aby zakończyć wydarzenie i pozować do zrzutów ekranu. W tej części gracze odzyskają swoje przedmioty i zaklęcia, aby mogli utrzymać pozycję na wypadek, gdyby założyciele poczuli się do wyczarowania specjalnych gości. Co więcej, szczególna ekspozycja w sali tronowej stanowi wyjątkową niespodziankę dla tych, którzy w nią klikną.

Przez całe wydarzenie uczestnicy mogą zdobyć kilka kultowych rzeczy. Niektóre tibijskie marzenia mogą się spełnić, przynajmniej na kilka chwil. Niestety, takie wspaniałe błogosławieństwa są ulotne jak przemijająca mgła. Pragniemy podkreślić, że wszystko, co gracze mogą zdobyć podczas Festiwalu Pantibian, jest tylko tymczasowo nadawane ich postaci na czas trwania wydarzenia.

Wśród zaproszonych osób jest oczywiście nasza czołowa parka Polaków (“Goraca” i “Bobeek”), która wbiła niedawno 2000 level i która nadal okupuje pierwsze i drugie miejsce w rankingu światowym.

Ich stream wystartuje niedługo przed 19:00. Oglądajcie!

twitch.tv/bobeek


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube