Najlepsi polscy gracze okazali się oszustami. Wielki banhammer w Dark Orbit!

Dark

Informacja dostarczona przez użytkownika „7thEnvy”. Dziękujemy!

Ponownie poświęciliśmy się walce o zasady fair play. Zaczęliśmy od zawieszenia 2,724 kont od dzisiaj na okres 2 tygodni. Nasz zespół jest świadomy waszej frustracji i zamierzamy przywrócić uczciwe zasady gry, które uniemożliwią oszustom dalsze działania.  Pamiętajcie – to dopiero pierwszy krok na drodze do przywrócenia i utrzymania uczciwych zasad gry dla wszystkich. Planujemy wdrożyć dodatkowe środki i zablokować kolejne konta.

Taki komunikat pojawił się wczoraj na polskim forum Dark Orbit. Bigpoint postanowił ukarać prawie 3 tys. kont, których właściciele łamali regulamin albo po prostu korzystali z nielegalnych programów. 

Co jednak najciekawsze… i najsmutniejsze zarazem, wśród zbanowanych znaleźli się topowi polscy gracze, którzy zajmowali dotąd najwyższe miejsca w rankingach. 

„Poleciało kilka topowych kont na PL2”

„Ha ha je%$^$ ^%$# !!! Praktycznie całe 775 poszło się jeb^^ i top1 Wie die together haha flaxy jeb^%&” 

„A ja się zdziwiłem czemu moje miejsce w rankingu się tak polepszyło... Teraz już wiem"

Z jednej strony słowa uznania dla Bigpointa, który nie bał się ukarać swoich najlepszych/najwierniejszych fanów. Z drugiej strony potraktowano ich bardzo ulgowo. Dwa tygodnie banicji? Jakoś trudno uwierzyć, żeby po powrocie do Dark Orbit takie osoby przestały nagle oszukiwać. 

Cała nadzieja w tym, że Bigpoint pozostanie konsekwentny w swoich działaniach i nadal będzie karał takich playerów. Za drugim razem powinni im wlepić permabany i raz na zawsze zakończyć temat. 

Dark Orbit (Reloaded) to przeglądarkowy MMO, w którym wcielamy się w kosmicznego pilota i przemierzamy kolejne galaktyki. Przez większość czasu farmimy surowce i walczymy z innymi graczami. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

13 komentarzy