Najlepsza gra MOBA, HotS, otrzyma nowych bohaterów jeszcze w tym roku!

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
6 5508
Najlepsza gra MOBA, HotS, otrzyma nowych bohaterów jeszcze w tym roku!

Spokojnie, w zupełności zdaję sobie sprawę, jak zareagujecie na tytuł tego newsa i wskażecie inne gry, które Waszym zdaniem bardziej zasługują na nazwanie „najlepszymi grami MOBA”. Teraz jednak wracamy do tematu, czyli Heroes of the Storm. Tak, Heroes of the Storm, które zostało zaniedbane przez Blizzarda i pierwsza połowa tego roku jakoś przeszła w tej produkcji bez zamieci. Niemniej, deweloperzy zapewniają, że to się zmieni!

Dowiedzieliśmy się, że w trakcie tworzenia jest wielu nowych bohaterów, którzy trafią do Heroes of the Storm. Co więcej, całkiem sporo z nich dołączy do gry jeszcze w tym roku. W najbliższym czasie otrzymamy jednak tylko jedną postać. Z jednej strony wiemy, że „już niedługo”, ale z drugiej „jeszcze chwilkę poczekamy”. Jak zatem sami widzicie, jest to niezwykle precyzyjne określenie terminu. Jeśli miałbym zgadywać, celowałbym w lipiec.

Nie wiemy również kto trafi jako pierwszy do Heroes of the Storm, ale mamy pewną delikatną podpowiedź. Otóż w świecie gry pada aktualnie śnieg. Tak, mamy okres letni, a w HotS-ie śnieży. Macie zatem pomysł, kto związany z taką pogodą trafi do Heroes of the Storm?

Wydawać by się mogło, że prawie na pewno chodzi o Mei z Overwatch, ale może Blizzard nas zaskoczy i doda kogoś innego? Niektórzy wskazują na Baala z Diablo II, a inni na Sindragose ze świata Warcraft. Teraz pozostaje zatem po prostu czekać!


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube