„Najlepsze Diablo” trafi na Nintendo Switch

Dibdab

Blizzard nie zamierza marnować Diablo III i do końca wykorzystuje truchło tego tytułu. Wiemy, że na tegorocznym Blizzconie mamy otrzymać zapowiedź kilku projektów z serii, ale nie znaczy to, że wcześniej również czegoś nie dostaniemy. Ot, przykładowo ostatni diabełek już niedługo pojawi się na Nintendo Switch.

Nie jest to żadna niespodzianka, bowiem doniesienia o debiucie na tej konsolce pojawiały się już wcześniej. Niemniej teraz jest to informacja oficjalna. The Eternal Collection Diablo III zawierać będzie dodatek Reaper of Souls oraz DLC Rise of the Necromancer. Pakiecik kosztować będzie niecałe 60 dolarów.

Kiedy? Jeszcze w tym roku. Szczegóły powinniśmy poznać dzisiaj, więc w razie czego news zostanie zaktualizowany. Warto przy tym dodać, że wersja na Nintendo Switch zaoferuje lokalnego co-opa na jednej konsoli dla maksymalnie czterech graczy oraz również lokalnego co-opa, ale dla czterech osób posiadających swoje Switche. W takich przypadkach nie będzie wymagane połączenie z Internetem. No i oczywiście pozostanie jeszcze możliwość grania online, ale to akurat standard w Diablo III.

A wiecie, że Blizzard od 15-tu lat nie wydał żadnej swojej gry na sprzęt Nintendo? Taka tam ciekawostka :)

Fot.: Gamebyte

UPDATE: działa już "strona" D3 na Nintendo Switch. Pojawił się także oficjalny trailer!

Zobacz także

32 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wrócicie do Guild Wars 2 po premierze dodatku "End of Dragons"?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz