Najlepszy gracz (no-life) Overwatch gra nawet po 12 godzin dziennie

Overek

Chcecie zobaczyć prawdziwego „nolajfa”? Proszę bardzo. 

Oglądaj [Level 6076] Hanzo's Hasty Headshots Harm Hurtful Hostiles! od użytkownika TreeboyDave na www.twitch.tv

Tak właśnie wygląda gracz z najwyższym poziomem doświadczenia w Overwatch, który zaledwie kilka dni temu wbił 6000 lvl. Dla porównania, osoba na drugim miejscu w rankingu posiada tylko 5219 lvl, co chyba potwierdza niesamowitą wytrwałość naszego bohatera i ciągłą chęć zdobywania kolejnych poziomów. 

Gracz o nicku „TreeboyDave” do tego stopnia kocha Overwatch, że spędza w nim… po 12 godzin dziennie. W sumie, łączna liczba godzin spędzonych w hitowym produkcie Blizzarda, przekroczyła już 9000h. 

TreeboyDave became the first person to ever hit level 6,000 in Overwatch, a climb to the top of the 40-million-player heap that he estimates has taken him 9,000 hours.

Najlepsze jednak, że „TreeboyDave” zrobił ze swojego „nolajfienia”… drugą pracę. Oprócz sprzątania w lokalnej restauracji, streamuje swoje poczynania Twitchu, to z kolei gwarantuje mu stałą bazę widzów i przychody ze subskrypcji oraz dobrowolnych datków. 

Bawi się w swoją ukochaną gierkę i jeszcze na tym zarabia. Żyć, nie umierać:)

Ciekawe, czy Overwatch kiedykolwiek mu się znudzi. Pewnie tak, ale wtedy sprzeda konto i zgarnie kolejne kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów. 

Zobacz także

24 komentarzy