Najlepszy Łowca Demonów w Diablo 3. Pierwszy solo gracz, który osiągnął maxa

Demon

Jeśli chodzi o zabawę w grupie, GR150 (czyli maksymalny poziom Głębkiej Szczeliny) nie stanowi już żadnego problemu dla graczy Diablo 3.

Co innego, gdy mówimy o samotnej/solowej zabawie. Niewielu maniakom D3 udało się dotrzeć do ostatniego poziomu Głębokiej Szczeliny, w pojedynkę pokonać finałowego bossa oraz zmieścić się w “regulaminowych” 15 minutach.

Dlatego tym większe gratulacje dla playera o nicku “Wudijo”, który w miniony weekend – można powiedzieć – przeszedł całe Diablo 3. Jako pierwszy solo gracz w obecnym Sezonie i jako jeden z nielicznych w ostatnich latach. 

Cały run zajął mu 13 minut i 55 sekund, chociaż tak naprawdę jego przygoda trwała o wiele dłużej. Żeby osiągnąć swój cel, wykorzystał 5500 keyów oraz poświęcił długie tygodnie na kolejne próby.  

“Wudijo” dokonał tego wszystkiego klasą Łowcy Demonów, przepraszam, Łowczyni Demonów, która otrzymała niesamowitego boosta w S21 i która totalnie zdominowała wszystkie rankingi Diablo 3.

Można więc mówić, że “Wudijo” jest najlepszym Demon Hunterem w całej grze. I nie ma w tym wielkiej przesady. Do 2020 roku DH był koszmarną postacią, która nie miała siły i szans, żeby marzyć o takich wynikach. 

Zobacz także

12 komentarzy