Najlepszy MMOFPS na świecie obchodzi 5. urodziny!

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
5 7147
Najlepszy MMOFPS na świecie obchodzi 5. urodziny!

Chyba wiadomo, o kogo chodzi. Tylko jeden, no dobra, dwa shootery na świecie mogą świadomie używać terminu „Massively Multiplayer Online First Person Shooter”. Nie jest to Warface, nie jest Heroes & Generals, nie jest to nawet CrossFire. 

Król jest tylko jeden i nazywa się PlanetSide 2!

Nie znajdziecie drugiej takiej gry, która tak dosłownie traktowałaby słowa „massively” i „first person shooter”. Takich bitew jak w PlanetSide 2 nie znajdziecie nigdzie indziej. 

I aż trudno uwierzyć, że właśnie mija 5. lat od premiery gry na PC! Z tej okazji Daybreak Game Company przygotowało kilka atrakcji. 

Na początek podwójny exp w dniach 17-24 listopada, potem specjalną rocznicową naklejkę (musicie najpierw wklepać kod promocyjny z głównej strony gry), a na deser… płatny Bundle do kupienia za DBC. No co? Twórcy PS2 muszą przecież jakoś zarabiać. Nawet na takim wydarzeniu jak urodziny. 

Wszystkiego Najlepszego! Oby PlanetSide 2 żył jak najdłużej, ale nie obrazilibyśmy się, gdyby w niedalekiej przyszłości powstał PlanetSide 3:))) Co prawda graficznie druga część gry nadal robi wrażenie, ale z czasem ten efekt będzie malał. 

Zagracie TUTAJ


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube