Najlepszy Paladyn w Tibii na sprzedaż. Cena 35 tys. zł

Dollars

Kolejna topowa postać w Tibii została wystawiona na sprzedaż. Nie należy jednak do Polaka, ale Brazylijczyka o nicku „Pablinn”. 

Jest to 1037 lvl (TOP5 na świecie), a zarazem najlepszy Paladyn w całej grze. Bardzo mało osób gra tą klasą (w topce mamy tylko kilku Paladynów), dlatego jest to nie lada gratka dla tibijskich fanów. 

Ogłoszenie ze sprzedażą konta pojawiło się na facebookowej (zamkniętej) grupie Tibia Trade BR.

Brazylijczyk otrzymał już podobno kilka propozycji od zainteresowanych osób. Najwyższa oferta to jak na razie 8,2k euro, czyli około 35 tys. złotych. Dużo? To więcej niż konto Polaka z 1000+ lvl wystawione kilka miesięcy temu na Allegro. Wtedy cena wynosiła 25 tys. zł. Tylko czekać, aż "Pablinn" zmieni nickname i przejdzie na nowy serwer - tak zazwyczaj robią nowi właściciele (identyczny scenariusz przerabialiście z Polakiem, który nabył "Moonzinna")UPDATE: nie możemy tego potwierdzić (i nigdy nie będziemy mogili), ale konto zostało już podobno sprzedane. Na Twitch pojawił się stream z "Pablinnem" w roli głównej, ale prowadzony przez kompletnie nową osobę!

A CipSoft patrzy i nic z tym nie robi. Przecież w Tibii, jak w każdym innym MMORPG, sprzedaż kont i postaci jest zabroniona i kończy się banem. To jednak tylko teoria. W praktyce rynek sprzedaży i kupna kont ma się dobrze. Nie spotkaliśmy się jeszcze z przypadkiem, żeby jakaś postać z 900+ lvl została ukarana za sprzedaż lub kupno postaci. 

Oglądaj RP 1035+ HUNT EM KALIBRA! Não comprei, não é service. od użytkownika PatoLeads na www.twitch.tv

Zobacz także

19 komentarzy