Najnowsze wieści z Elyon...

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
5 5169
Najnowsze wieści z Elyon...

Najnowsze informacje z obozu Elyon.

Kakao Games potwierdziło sierpniowy termin Closed Beta #2, zaznaczając jednak, że firma nie zamierza się śpieszyć (“chcemy dostarczyć wysokiej jakości produkt”) i jeśli zajdzie taka potrzeba, to nastąpi opóźnienie.

Do CBT2 zostanie zaproszona większa ilość osób niż wcześniej, a zamówienie Pre-Ordera (wkrótce ruszy sprzedaż) zagwarantuje wejściówkę do testów.


Ważne: osoby, które grały podczas CBT1 nie otrzymają automatycznego wstępu do CBT2. Znowu trzeba będzie poszukiwać kluczyka.


Podczas CBT2 pojawi się klasa Slayera, dodatkowe wersje językowe (hiszpańska, francuska, niemiecka) oraz ogólne ulepszenia rozgrywki, między innymi dotyczące procesu levelowania, który będzie teraz łatwiejszy, szybszy.

Ogólna ilość PD zdobytych za zabijanie potworów wzrośnie począwszy od poziomu 40 o 15 procent. Zabijanie potworów na poziomie 41 da wzrost PD o 20 procent, podczas gdy potworów na poziomie 42 i wyższym między 27 a 30 procent.

 

Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy Elyon dokładnie pojawi się na rynku (“late 2021”) oraz ile będzie kosztował. Bo – dla niezorientowanych – ten wysokobudżetowy MMORPG skorzysta u nas z modelu Buy2Play.

Elyon zapowiada się bardzo dobrze, ale czy zdoła nawiązać walkę najpierw z New World, a potem z Lost Ark Online - czyli dwójką gier, która pojawi się kilka tygodni przed nim? Oto jest pytanie. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube