Najpiękniejsza gra tego roku. Genshin Impact ruszył z betą!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
9 16424
Najpiękniejsza gra tego roku. Genshin Impact ruszył z betą!

Dziś rano wystartowały zamknięte testy Genshin Impact. Sieciowej gry RPG (oficjalny termin to „Open-World Online RPG Game”), która zrobi na was wielkie wrażenie. Szczególnie od strony graficznej. 

Genshin Impact wygląda… po prostu przepięknie. Jakbyśmy oglądali dobrej jakości serial anime. 

Graficznie jest to coś podobnego do Peria Chronicles lub Blue Protocol. Chociaż moim nieskromnym zdaniem, Genshin Impact prezentuje się jeszcze lepiej. 

Twórcy gry przyznają jednak, że największą inspirację czerpali z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. I to rzeczywiście widać. 

Tym bardziej że jest to multiplatformowy produkt. Oprócz PC możemy grać na urządzeniach mobilnych, a wkrótce także na konsolach (PlayStation 4 oraz Nintendo Switch). 

To nie jest instancjonówka. W Genshin Impact  mamy do dyspozycji wielki otwarty świat, który możemy przemierzać samotnie lub w grupie (do czterech osób). Mamy też sporo systemów znanych z MMORPG, więc od biedy można zaliczyć Genshin Impact to szeroko pojętej rodzinki MMO. 

Bez kluczyka nie wejdziecie jednak do Closed Bety. Proponuję poczekać na Open Betę lub premierę (Free2Play), która jest zaplanowana na wiosnę. 

https://genshin.mihoyo.com/


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube