Największy kolekcjoner w Tibii rozdaje Blessed Shield (przedmiot wart 5-10 tysięcy euro!)

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
5 16390
Największy kolekcjoner w Tibii rozdaje Blessed Shield (przedmiot wart 5-10 tysięcy euro!)

Gracz o nicku „Sheepyy” to bardzo znana persona w tibijskim świecie. Od wielu lat zajmuje się zbieraniem najrzadszych przedmiotów w świecie gry. W swojej kolekcji posiada takie „rarytasy” jak Crown, Magic Longsword i Blessed Shield, za które (przeliczając na realną gotówkę) można by było kupić niezłej marki samochód. 

Po co o tym wspominamy? Bo kolega „Sheepyy” postanowił… podarować jeden ze swoich topowych unikatów (mowa o Blessed Shield) osobie, która rozwiąże jego zagadkę. 

Nie będzie to jednak prosty quiz. Cały konkurs był przygotowywany od wielu miesięcy i został podzielony na kilka etapów. Dotyczy fabuły i tajemnic tibijskiego świata, które większość grających osób – za przeproszeniem – ma w czterech literach. Dlatego właśnie konkurs jest skierowany do absolutnych manikaków, którzy kochają Tibię w równie dużym stopniu co nasz bohater. 

The best of the three, the most humble of the two;

when the cave is wet, and the gust never blew;

the place of my origin, though, you might of never knew;

I lost a good friend, waiting here for you.

TUTAJ znajdziecie link do konkursu. 

Blessed Shield to „Święty Graal” tibijskiej gry. Taką tarczę nie można wydropić z potworka. Nie można jej również zdobyć w żadnym evencie lub queście. W całej Tibii istnieje tylko jeden egzemplarz Blessed Shield. Wartość tego przedmiotu określana jest  na 5-10 tysięcy euro!!!


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube