Największy streamer Path of Exile i Diablo 3 wygaduje głupoty i obraża Polaków!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
58 34738
Największy streamer Path of Exile i Diablo 3 wygaduje głupoty i obraża Polaków!

Temat numer 1 na Wykopie! 

Niestety cała afera dotyczy „Quin69” - nowozelandzkiego gracza, który jest równocześnie największym albo jednym z największych streamerów Path of Exile i Daiblo 3 na świecie. Jego transmisje gromadzą po 10+ tys. widzów, a on sam jest bardzo uznaną osobistością, z którą liczą się nie tylko fani, ale także przedstawiciele branży (był na ExileConie, był na BlizzConie, gdzie prowadził panele i przeprowadzał wywiady z tamtejszymi producentami). 

Tym bardziej szkoda, że podczas wczorajszej transmisji z PoE coś mu się odkleiło i zaczął wygadywać straszne głupoty na temat Polaków i naszej historii. 

Ale od początku. W pewnym momencie jeden w widzów zaprosił go, żeby przyjechał do Polski. No i się zaczęło… 

Najpierw „Quin69” miał trudności ze zlokalizowaniem naszego kraju (chociaż siedzi obecnie w Szkocji), następnie stwierdził, że w Polsce można zostać „zadźganym” - najgorszej było jednak potem.

„Polskie obozy śmierci”, „zabijanie Żydów w Polsce” (rzekomo przez Polaków, jakby nie wiedział, że Hitler zaatakował nasz kraj i to III Rzesza odpowiada za holokaust), „Polish nazis” itd.  

Wszystko zakończył słowami „fuck Poland”, „fuck that place”:)

A tutaj cały zapis streama (najważniejsze momenty od 8:09:00 do 8:18:00). 

Oglądaj 48hr Awakener DOMINATION continues | !scotland !rip1~4 od użytkownika Quin69 na www.twitch.tv

Najgorsze jednak, że większość czatu/widzów zwracała mu uwagę, że to wszystko nieprawda i „Quin” tak naprawdę nic nie wie o historii (btw. edukacja w Nowej Zelandii musi być koszmarna), ale ten brnął dalej i dalej, jakby wiedział lepiej. 

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Wykopowicze, gdy tylko o tym usłyszeli, zaczęli masowo zgłaszać kanał „Quina”, jako szerzący mowę nienawiści. Nie zdziwimy się, gdy kanał Nowozelandczyka zostanie wkrótce zawieszony lub zbanowany. Jedna taka akcja już się udała (kilka miesięcy temu Wykop spowodował zamknięcie kanału streamerki, która również obrażała nasz kraj). 

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie. 

https://www.twitch.tv/quin69


58 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube