NARAKA: BLADEPOINT dostępna dla wszystkich. Rozpoczęła się Open Beta

Naraka

Wiecie co? Na Steamie wystartowały właśnie otwarte beta testy NARAKA: BLADEPOINT.

Wszystko, co musicie zrobić, to wejść TUTAJ i kliknąć zielony przycisk “Poproś o dostęp”. Zaraz potem gra powinna automatycznie pojawić się w waszej Bibliotece z możliwością pobrania klienta.

Open Beta potrwa do poniedziałkowego wieczoru.


Czym jest NARAKA: BLADEPOINT? Pięknym, unikatowym, 60-osobowym Battle Royalem, który w żaden sposób nie przypomina PUBG, Fortnite czy COD: Warzone.

NARAKA jest nazywana “Battle Royale nowej generacji” i szczerze mówiąc jestem w stanie w to uwierzyć. Gra oferuje zupełnie nowe doznania, jeśli chodzi o BR.

"Naraka: Bladepoint to sieciowa, multiplayerowa produkcja, skoncentrowana dookoła potyczek wojowników. Starcia odbywać się będą przede wszystkim w zwarciu i zaoferować mają doznania, kojarzone z bijatykami. Twórcy zapewniają przy tym, że dostarczą bardziej dynamiczną zabawę, a do tego system obrony nie będzie opierał się na blokowaniu ciosów wroga.

Kolejnym elementem wyróżniającym Naraka: Bladepoint ma być poruszanie się, które będzie niemal nieograniczone. Postacie będą przemieszczały się szybko, zwinnie skacząc pomiędzy obiektami, przyczepiać się do ścian, czy wspinać po nich. Dostaniemy również grappling hooka!"

Zobacz także

15 komentarzy