Naraka Bladepoint przechodzi na Free-to-Play!

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
32 4738
Naraka Bladepoint przechodzi na Free-to-Play!

Battle royale inne niż wszystkie, będzie dostępne za darmo! Naraka Bladepoint ogłosiła przejście na model Free-to-Play, które nastąpi 13 lipca. Wszystko z okazji dwóch lat gry na rynku, podczas których dookoła tego tytułu zgromadziło się 20 milionów graczy z całego świata. Niestety, deweloperzy nie podają liczby aktywnych graczy.

Dodatkowo, Naraka zawita na PlayStation 5 (bydzie 60 fps!), a także otrzyma wojny gangów, czyli bitwy 12 na 12 z nutką „capture and hold”. W ogóle Guild Mode otrzyma sporą aktualizację, a lobby zostanie przerobione, aby gracze nie nudzili się, czekając na mecz. Pojawi się nowa broń, Dual Halberds (włócznia ze sztyletem).

W planach jest również nowa postać. Tessa będzie tysiącletnią, dziewięcioogoniastą lisią demonicą, która porywa dusze graczy i zawita do Naraka Bladepoint 9 sierpnia. Przy okazji deweloperzy potwierdzili pełny cross-play pomiędzy platformami, ale na ten moment nie ma co liczyć na cross-progression.

Przy okazji przejścia Naraka Bladepoint na model Free-to-Play, deweloperzy obniżają cenę różnych wersji gry (Standard, Deluxe, Ultimate). Większe zmiany w Item Shopie nie są przewidywane – na pewno nie będzie Pay-to-Win, jedynie kosmetyki oraz przedmioty przyśpieszające rozwój konta. Skusicie się na to „melee Battle Royale”, gdy będzie dostępny za darmo?


32 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube