Naraka: Bladepoint - wystartowały zapisy do otwartych beta testów

26ccf2dd 7e6e 4f5f b08d 335057f57c82

Naraka: Bladepoint to sieciowa, multiplayerowa produkcja, skoncentrowana dookoła potyczek wojowników. Starcia odbywać się będą przede wszystkim w zwarciu i zaoferować mają doznania, kojarzone z bijatykami. Twórcy zapewniają przy tym, że dostarczą bardziej dynamiczną zabawę, a do tego system obrony nie będzie opierał się na blokowaniu ciosów wroga.

Kolejnym elementem wyróżniającym Naraka: Bladepoint ma być poruszanie się, które będzie niemal nieograniczone. Postacie będą przemieszczały się szybko, zwinnie skacząc pomiędzy obiektami, przyczepiać się do ścian, czy wspinać po nich. Dostaniemy również grappling hooka!

Tak się składa, że ruszyły zapisy do Open Bety i będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa, aby przetestować ten tytuł za darmo, chyba że Naraka zaliczy kolejną obsuwę i dostaniemy kolejne testy.

Jedyne co musicie zrobić to udać się na stronie steam gry pod adresem TUTAJ i zapisać się przy użyciu przycisku “Poproś o dostęp”, nie wspomniano, czy wejściówki będą limitowane, więc chyba każdy się dostanie. Open Beta zaplanowana została na 23 kwietnia i potrwa w sumie 2 dni.

Premiera została wyznaczona na lato obecnego roku, poniżej znajdziecie zwiastun rozgrywki.

Zobacz także

9 komentarzy