Nawet fani Diablo 3 są pod wrażeniem nowego dodatku Path of Exile


3 miesiące temu
10409

Wczorajsza zapowiedź The Fall of Oriath nie uszła uwadze społeczności Diablo. Na Redditach związanych z diabełkiem, baa, nawet na oficjalnym forum gry pojawiło się kilkanaście tematów informujących o nowym dodatku do Path of Exile.

Doprowadziło to do bardzo ożywionej dyskusji, podczas której wielu fanów D3 odwróciło się plecami do swojej gry, chwaląc równocześnie postęp i rozmiar nowości w PoE. Część z nich zapowiedziała nawet „przeprowadzkę” do dzieła Grinding Gear Games, kiedy dostaniemy już The Fall of Oriath. Oberwało się również Blizzardowi za jego pasywność, bierność, po prostu „nicnierobienie”. Od 2014 roku Diablo 3 stoi w miejscu i żadne Zbrojownie czy zmiany w Głębokich Szczelinach tego nie zmienią.

Wygląda na to, że fanatycy Blizzarda wreszcie przejrzeli na oczy. Lepiej późno niż wcale. Król hack’n’slashy jest tylko jeden... i nie nazywa się Diablo 3.

Oto najciekawsze wypowiedzi (miałem tego więcej, ale kilka tematów związanych z PoE zostało usuniętych – moderatorzy Blizza nie śpią): 

Komentarze 70
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy gold sellerzy i boterzy z MMORPG powinni być karani w ten sam sposób?
Teksty Ico arrow down