Nawet LEGO wątpi w Blizzarda – seria klocków z Overwatch 2 zawieszona!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
4 2299
Nawet LEGO wątpi w Blizzarda – seria klocków z Overwatch 2 zawieszona!

Coraz więcej firm deklaruje zwrócenie uwagi na swoje relacje z Activision Blizzard, a także zmianę formy kooperacji. Jedną z nich jest Microsoft oraz Xbox, a drugą… LEGO!

LEGO informuje, że 1 lutego 2022 roku wypuścił miało dedykowaną serię klocków poświęconą Overwatch 2. Ten hero shooter Blizzarda miał już swoje własne zestawy, ale jego kontynuacja powinna dostać od LEGO nową edycję. Wiecie, odnowieni bohaterowie to idealna wymówka, aby dać graczom nowe zabawki, a także zmonetyzować temat.

Firma podaje jednak, że wstrzymuje się do odwołania z wypuszczeniem klocków Overwatch 2. LEGO bierze pod lupę partnerstwo z Activision Blizzard i rewaluuje współpracę. Korporacja nie ma zamiaru kooperować z kimś, kto nie szanuje kobiet, dopuszcza się molestowań czy braku równouprawnienia wśród własnych pracowników.

Póki sytuacja z Activision Blizzard się nie wyklaruje, LEGO wstrzyma wydawanie nowych zestawów związanych z ich grami. Dotychczas współpracę zawiesiło (z większych firm) Kellogg, T-Mobile, Coca-Cola oraz State Farm.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube