NED Online: Nowy, lepszy i darmowy (!!!) AION

Dodany przez guru ponad 13 lat temu
24 10464

Puk, puk, puk... Te odgłosy, to moje walenie się w czoło, że dopiero teraz natknąłem się na NED Online – jeden z najlepszych MMORPG’ów, z jakimi spotkałem się w ostatnich miesiącach. Bo przecież, kto z was nie chciałby zagrać w DARMOWĄ (i być może lepszą) wersję AION’a.

Akcja NED Online rozgrywa się w średniowiecznej Europie, jednak naokoło pełno jest fantastycznych stworzeń, które uprzykrzają życie tutejszym mieszkańcom.  Naszym zadaniem będzie przywrócenie spokoju na tych terenach.

Walka ma się odbywać na kilku płaszczyznach. Oprócz lądu... weźmiemy udział w potyczkach powietrznych, a nawet podwodnych (coś a’la Perfect World). NED ma działać na silniku CryEngine, więc jednym z najnowocześniejszych „kombajnów” graficznych na rynku.

Unikalnym rozwiązaniem jest... system farmy. Gospodarstwa mają produkować niezbędne materiały do produkcji armorów, miksturek i innych przedmiotów. Taką, malutką wioskę ma posiadać każda gildia.

Koreańska wersja ma wystartować latem. Obecnie trwają poszukiwania dystrybutora na rynku północnoamerykańskim... i EUROPEJSKIM. Wszystko ma być DARMOWE. Zapraszam do obejrzenia krótkiego gameplay’a. Komentujcie. 

NED Online


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube