New World pojawi się na gamescom, Lost Ark chyba także

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
4 4159
New World pojawi się na gamescom, Lost Ark chyba także

Wiecie, że już jutro startuje Gamescom 2021 – największą impreza poświęcona grom wideo w Europie?

A wiecie, że na imprezie pojawi się Amazon Games oraz Smilegate (loga obu firm są widocznie wśród tegorocznych partnerów)?

New World jest pewniakiem. Panel poświęcony “Nowemu Światu” wystartuje w piątek o 17:00 czasu polskiego i potrwa około piętnastu minut. Prawdopodobnie otrzymamy jakiś nowy materiał + potwierdzenie daty premiery. Chyba, że Amazon Games wykorzysta ten czas, aby poinformować społeczność o kolejnym opóźnieniu…

Co do Lost Ark Online nie jesteśmy już tacy pewni. Ten MMORPG nie otrzyma własnego panelu, a obecność Koreańczyków ze Smilegate wcale nie musi oznaczać, że dowiemy się czegoś o grze (Smilagate Entertainment to nie Smilegate RPG).

Sytuacja z Lost Ark Online jest jednak bardziej skomplikowana. W forach gry lub Redditach pojawia się coraz więcej krytyki w stronę Amazon Games i tego, jak firma wprowadza tę superprodukcję na zachodni rynek.

Brakuje wszystkiego. Komunikacji z fanami, devstreamów, konkretów dotyczących Closed Bety (od połowy czerwca jesteśmy pozostawieni samym sobie) czy po prostu jakichś zabiegów marketingowych, które miałyby dodatkowo zareklamować Lost Ark.

Szczerze mówiąc, gdyby nie rozpoznawalność gry i ogromny hype płynący Korei Południowej i Rosji, to Lost Ark Online wchodziłby do nas jako kolejny nołnejmowy MMORPG.

Liczymy, że w najbliższym czasie coś się ruszy, bo to nie wygląda dobrze, naprawdę.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube