New World to wasz najbardziej wyczekiwany MMORPG

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
6 7795
New World to wasz najbardziej wyczekiwany MMORPG

Przed nami cztery duże premiery MMORPG: Phantasy Star Online 2: New Genesis (czerwiec), Swords of Legends Online (lipiec-sierpień), New World (sierpień) oraz Elyon (jesień).

Która z tych gier interesuje was najbardziej?

Ankieta raczej nie pozostawia wątpliwości. Dla ponad połowy ankietowanych (52%) najciekawszy tytułem jest New World – wielki wysokobudżetowy projekt od Amazonu. Jego premiera była już kilkukrotnie przekładana, ale mamy nadzieję, że tym razem twórcy dotrzymają słowa i dostaniemy go w wyznaczonym terminie, 31 sierpnia.

Drugie miejsce dla Elyon, czyli nowego MMORPG od twórców TERA Online. Na premierę  będziemy musieli jednak poczekać do końca roku. Kakao Games wspomniało o Q4 2021.

13% ankietowanych najbardziej czeka na Phantasy Star Online 2: New Genesis, a tylko 10% na Swords of Legends Online. Trochę mało. Nowa wersja PSO2 zapowiada się przecież super, tak samo jak Swords of Legends Online, chociaż w tym przypadku winna nie jest może sama gra, ale jej wydawca (GameForge), który nie ma dobrej opinii wśród graczy… polskich graczy. Mam rację?

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. Tym razem poświęconej “niegraniu” w World of Warcraft.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube