New World zacznie z serwerami dla 500 graczy, ALE…

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
4 4952
New World zacznie z serwerami dla 500 graczy, ALE…

…ostatecznie będzie ich OVER 9000!

PCGamesN dorwało w swoje rączki możliwość sprawdzenia New World od Amazon Game Studios oraz pogadali z deweloperami. Dzięki nim wiemy co nieco o tym tytule, który może być całkiem ciekawą produkcją MMO.

Produkcja rozpocznie skromnie swój debiut, bowiem o serwerach zdolnych pomieścić w jednym świecie 500 graczy. Spokojnie jednak, z czasem będzie zdecydowanie lepiej, bowiem deweloperzy deklarują, że plany mają zdecydowanie większe. 10 tysięcy jednocześnie grających osób na jednym serwerze, to cel do którego zmierza Amazon Game Studios.

Po co? Kluczem tutaj mają być walki terytorialne w których uczestniczyć ma cała populacja. Mimo, że na początku zajmiemy się polowaniem na dzikiego zwierza, zbieraniem surowców, konstruowaniem budowli, czy tworzeniem broni, tak potyczki o połacie terenu mają być najważniejszym elementem zabawy.

Forty będą bezpiecznymi strefami, gdzie NPC nie będą mogły zaatakować graczy, a i PvP zostanie wyłączone. Posłużą również za punkt odrodzenia dla naszych kolonistów. Całość z kolei ma mieć sporo elementów z sieciowych survivali, bowiem gracz będzie mógł stworzyć własną bazę, gdzie zgromadzi surowce. Co ciekawe, będziemy mogli dawać questy innym osobom, które znajdą się na naszym terenie.

I na koniec – będzie możliwość całkowitego unikania walki. nExT-gEn?:D


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube