New World zapowiada Open Betę i pokazuje nowy (świetny) trailer

Dodany przez guru ponad rok temu
10 9037
New World zapowiada Open Betę i pokazuje nowy (świetny) trailer

Na to czekaliście? Podczas Opening Night Live 2021 (Gamescom) zaprezentowano nowiutki trailer New World zatytułowany "Chart Your Fate". 

Jeśli mam być szczery, to najlepszy zwiastun “Nowego Świata” jaki kiedykolwiek otrzymaliśmy. Fajny, dynamiczny, mroczny, który w pewnym stopniu zachęca do zakupu gry (143 zł za egzemplarz). 

Proszę bardzo, oto on:

Pewną niespodzianką jest także zapowiedź Open Bety, dzięki której będziemy mogli jeszcze raz sprawdzić New World za darmo.

OBT odbędzie się w dniach 9-12 września i zgodnie z założeniem będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Nie będziecie potrzebowali żadnych kluczyków, zaproszeń czy Pre-Ordeów. Jednakże: "Podczas testu otwartej wersji beta użyjemy nowej funkcji platformy Steam testowania gier na żywo, dzięki której wszyscy zainteresowani gracze z obsługiwanych regionów świata będą mogli poprosić o darmowe uczestnictwo w teście".

  • Open Beta będzie wolna od NDA
  • Pojemność serwerów podczas OBT będzie większa niż w przypadku Closed Bety
  • Nie, nasz progress z OBT nie przejdzie do oficjalnej wersji
  • Tak, OBT będzie wymagać pobrania nowego klienta

Szczegóły TUTAJ

Na szczęście nie wspomniano o żadnej obsuwie, więc New World wystartuje zgodnie z planem – 28 września.

UPDATE: krótki wywiad ze Scotem Lanem (Game Directorem New World) niestety nie przyniósł niczego nowego. Pan Lane został zapytany o plany na rozwój gry po premierze, ale uciekł od odpowiedzi, twierdząc, że "nie może jeszcze niczego ujawniać". 

Obiecał jednak, że do gry trafią nowe bronie i nowe Ekspedycje. 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube