Nexon ogłasza nowe next-genowe gry, które mają podbić rynek

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
8 4825
Nexon ogłasza nowe next-genowe gry, które mają podbić rynek

Nexon i next-geny? Dotychczas bywało z tym różnie, ale kto wie, być może południowokoreański gigant wypuści wkrótce jakiegoś hiciora, który zmiecie rynek i zarobi miliardy dolarów.

Jest na to szansa, bo Nexon zapowiedział aż siedem nowych produkcji... w produkcji. 


Tajemniczy MMORPG

Najbardziej interesującym projektem – z naszego punktu widzenia – jest właśnie ta gra. Multiplatformowy MMORPG w średniowiecznym uniwersum oraz Unreal Engine 4, który ma posiadać super dynamiczną walkę oraz walki PvP na szeroką skalę.

Tytuł gry nieznany, mamy jednak pierwsze zdjęcie.

P2

Gra Online na pecety oraz konsole, która posiada – cytuję – “fast-tempo battles” oraz “stylish character actions”. Podobno to jakaś zespołowa gra z elementami PvP oraz PvE.

P3

Multiplayerowa gra RPG osadzone w “medieval fantasy”, w której razem z przyjaciółmi będziemy przemierzać “mroczne i niebezpieczne dungeony”. Premiera tylko na PC!

Project SF-2

Ta gra jest tworzona z myślą o globalnym markecie i bardzo prawdopodobne, że trafi do nas najwcześniej. Project SF-2 to gra online (na Unreal Engine 4) w stylu przypominającym Blue Protocol.

Project HP

Sieciowy Action-RPG osadzony w średniowiecznym świecie, który trafi wyłącznie na komputery PC.

Reszta gier to TalesWeaver M oraz niezapowiedziany jeszcze projekt, który znajduje się we wczesnej fazie projektowania.


Wiecie co? Powinniśmy się cieszyć. Nie tylko z powodu liczby tych gier, ale z tego, że Nexon wreszcie zaczyna tworzyć nowe produkty z myślą o PC. Ostatnie lata nie były tak kolorowe, jeśli już słuszeliśmy o nowym tytule od Nexona, to byliśmy pewni, że chodzi o “mmobilkę”.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube