Nexon prezentuje trailer Warhaven

Dodany przez Yamiji 9 miesięcy temu
4 2236
Nexon prezentuje trailer Warhaven

Do tej pory znane jako "Project HP", Warhaven to 16v16 PVP w klimacie średniowiecznego fantasy. Trailer wygląda dość imponująco, oceńcie sami:

Miecz, magia, maszyny oblężnicze i fantastyczne rasy czekają na nas w różnych trybach rozgrywki. Skirmish to typowa bitwa na śmierć i życie, Onslaught jest lokalną wersją Capture the Flag, a Arms Race to tryb, w którym musicie bronić maszyn oblężniczych i przejąć terytorium wroga. Brzmi to dość znajomo do For Honor, co dla niektórych pewnie będzie dużym bonusem.

Jednym z ciekawych elementów rozgrywki są "Immortals" - Nieśmiertelni. Każdy gracz zaczyna jako zwykły żołnierz i poprzez osiągnięcia na polu bitwy będzie mógł zmienić się w jednego z Nieśmiertelnych. Z opisu gry wydaje się, iż rycerzy będzie można personalizować kosmetycznymi akcesoriami, ale Nieśmiertelni zawsze wyglądają tak samo. Może to brzmieć nieciekawie, ale na pewno sprawi, że będą zawsze rozpoznawalni na polu bitwy.

Każdy chętny może zapisać się do zamkniętej bety na Steam. Nexon nie zdradził jednak żadnych szczegółów na temat tego, ilu graczy zostanie wpuszczonych do pierwszych testów. Wiemy tylko tyle, że beta zaczyna się 12 października.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube