Nicolas Cage w Dead by Daylight nie jest żartem, tylko rzeczywistością

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
2 1599
Nicolas Cage w Dead by Daylight nie jest żartem, tylko rzeczywistością

Wydawać by się mogło, że Epic Games z Fortnite zrobiło już wszystko, jeśli chodzi o crossovery. Ale moim skromnym zdaniem, Dead by Daylight właśnie ich przebiło. W końcu do ich asymetrycznego horroru PvP trafi sam Nicolas Cage! Czy to będzie życiowa rola aktora?

Crossovery w Dead by Daylight nie są niczym nowym. Na takich współpracach oparto kilku zabójców dostępnych w grze, czy postaci. Swojego czasu gra miała nawet crossover ze Stranger Things czy Evil Dead. Tym razem jednak rzeczywista osoba trafi do gry i to nie byle jaka!

DLC z Nicolasem Cagem zawita do gry ponoć w lipcu – 5 lipca poznamy szczegóły na temat tej kooperacji. Fani chcieliby, aby aktor trafił do gry nie tylko, jako ocalały, ale również killer. W tej roli upatruje się Ghost Ridera, ale to jedynie pobożne życzenie graczy.

Z innych wieści, podobno w przyszłym miesiącu do Dead by Daylight trafi nowy zabójca, ocalały oraz dedykowana mapa. Wszystko utrzymane zostanie w klimatach science fiction. Jeśli liczycie na Obcego lub Predatora to się zawiedziecie, ponieważ nowy killer będzie autorską postacią o nazwie The Singularity.

Do gry trafić mają również przedmioty kosmetyczne, inspirowane zespołami Slipknot oraz Iron Maiden. Konkrety na temat faktycznej zawartości, która trafi do gry, poznamy dzisiaj wieczorem, podczas urodzinowego streama z Dead by Daylight.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube