Nie będziecie zachwyceni nowymi informacjami od Lineage Eternal (Project TL)

Tl

Ostatni raport finansowy od NCSoft-u (do podejrzenia w tym miejscu) dostarczył nam jeszcze jednej ważnej informacji. Dotyczy bardzo wyczekiwanego Lineage Eternal aka Project TL. 

Otóż południowokoreańska firma ma nadzieję ruszyć z (kolejną) Closed Betą w drugiej połowie tego roku. Będą to prawdopodobnie ostatnie testy, bo – i to kolejna nowinka z raportu – premiera gry jest planowana na 2019 rok. Prawdopodobnie chodzi o pierwszą połowę. 

Nie za późno? No właśnie tego się obawiam. Największy hype na Lineage Eternal był 2-3 lata temu. Gdyby NCSoft wypuściło wtedy swojego MMORPG, to teraz świętowałoby pewnie duży sukces. Zamiast tego pojawiły się ogromne opóźnienia, potem totalna przebudowa gry  (stąd zmiana nazwy i zmiana systemu rozgrywki), co może się skończyć tym, że w „nowego” Lineage zagramy dopiero siedem lat po pierwszej zapowiedzi. Nawet na Blade & Soul czekaliśmy krócej, a mimo tego gierka nie osiągnęła takiej popularności jak na rynku azjatyckim. 

A nie zapominajmy, że w podobnym okresie powinien zadebiutować Lost Ark Online, czyli największy konkurent Lineage Eternal aka Project TL. Oj będzie walka, oj będzie…

Zobacz także

16 komentarzy