Nie chcecie PvP w Bless Unleashed? Zapłaćcie 2 dolary za godzinę spokoju!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
9 4146
Nie chcecie PvP w Bless Unleashed? Zapłaćcie 2 dolary za godzinę spokoju!

Bless Unleashed wprowadziło „ciekawe” rozwiązanie. Jedni twierdzą, że jest typowo Pay-to-Win, bo można je w ten sposób wykorzystać (unikanie walki w dogodnym momencie). Inni są przekonani, że jest wręcz odwrotnie. O co jednak chodzi?

MMORPG, który niedawno wystartował na PC, ma rozbudowany Item Shop, a do tego nastawiony jest na rywalizację pomiędzy graczami. W okolicach poziomu 30., zaczniecie trafiać do stref, gdzie panuje otwarte PvP. Nie możecie go w żaden, standardowy sposób wyłączyć, więc zwyczajnie musicie liczyć się z potencjalną walką z innymi osobami.

No chyba, że zaglądniecie do sklepiku Bless Unleashed. Znajdziecie tam przedmiot pozwalający wyłączyć PvP na godzinę. Kosztuje on 200 gems, co przekłada się na jakieś 2 dolary. 2 dolary za godzinę spokoju w Bless Unleashed. Trzeba przyznać, że jest to niestandardowa oferta. Chciałbym napisać, że pokój nigdy nie był opcją w Bless Unleashed, ale jak widać jest inaczej.

O ile kwestia powyższa jest dyskusyjna, tak Bless Unleashed ma inne problemy. Okazuje się, że przez obecność w grze lootboxów i innych elementów związanych z hazardem, gra nie jest dostępna w Belgii oraz Holandii. Do tego wprowadzono blokadę regionalną, więc gracze z Południowej Afryki również nie zagrają. Warto dodać, że oba przypadki dotyczą tylko wersji na PC.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube