Nie next-genowe, ale przynajmniej ładne Justice Online zawita do nas w tym roku

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
7 3506
Nie next-genowe, ale przynajmniej ładne Justice Online zawita do nas w tym roku

Nasz prywatny blog to miejsce ścierania się różnych osobistości, zwłaszcza w komentarzach. Widać w nich indywidualne preferencje czytelników, a ostatnio na światło dzienne wyszło coraz więcej fanów Final Fantasy XIV, którzy dotychczas byli w mniejszości. Wszak liczy się tylko World of Warcraft i nic więcej.

Teraz fani azjatyckich produkcji dostaną coś dla siebie. NetEase zapowiedziało bowiem, że ich Justice Online wreszcie trafi do nas. I to jeszcze w tym roku (2022!), a dokładniej w czwartym kwartale, czyli pomiędzy październikiem, a grudniem. Zakładając oczywiście, że firma nie zmieni zdania i premiera nie przesunie się na początek przyszłego roku. Z taką ewentualnością należy się przecież liczyć.

Justice Online to orientalne MMO koncentrujące się dookoła sztuk walki. Jego główną cechą charakterystyczną jest świetna szata graficzna oraz niezwykle swobodne poruszanie się. Produkcja oferuje również dynamiczną walkę, zmienny system pogody oraz krajobrazowość. Tak, powodem do zabawy ma być również podziwianie widoków.

Dlatego niedawna aktualizacja powiększyła ilość dostępnych regionów do dziewięciu, dzięki czemu świat Justice Online jest jeszcze bardziej zróżnicowany. Znalazło się również miejsce na crafting, a także na łapanie oraz oswajanie zwierząt.

NetEase wspomniało również, że o ile dopiero w czwartym kwartale 2022 roku Justice Online przybędzie oficjalnie do Europy oraz Stanów Zjednoczonych z dedykowaną lokalizacją, tak nasze regiony już mogą zagrać. Wszystko za sprawą „grania w chmurze”. Należy jednak liczyć się z tym, że wtedy omawiane MMO dostępne będzie jedynie w języku chińskim. Warto zatem poczekać, no chyba, że jesteście niecierpliwi.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube