Niech Moc będzie z Wami w Fortnite

Dodany przez PefriX około rok temu
3 21064
Niech Moc będzie z Wami w Fortnite

W Fortnite Battle Royale cofamy się w historii Gwiezdnych Wojen. W wydarzeniu Odnajdź Moc, trwającym do godz. 15:00 23 maja 2023 r., możecie wybrać Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera jako swoich mistrzów Jedi, albo Dartha Maula jako swojego mistrza Sithów. To jednak dopiero początek atrakcji!

Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker i Darth Maul czekają na Was na wyspie w formie hologramu. Po zaakceptowaniu ich oferty gracze przejdą szkolenie, podczas którego nauczą się władać mieczem świetlnym oraz kilkoma nowymi umiejętnościami Mocy, jak pchnięcie, przyciąganie czy rzucanie.

Możecie otrzymać zielony miecz świetlny padawana Jedi od Obi-Wana Kenobiego, a od Anakina Skywalkera niebieski. Od Dartha Maula zgarniecie czerwony miecz świetlny ucznia Sithów. Dodatkowo trening Mocy da graczom możliwość szybszego sprintu i wykonywania podwójnego skoku, gdy będą wyposażeni w miecz świetlny, niezależnie od tego, którego mistrza wybiorą.

Wykonujcie Zadania Odnajdź Moc, by odblokować nagrody kosmetyczne i nagrody za awans na darmowej ścieżce nagród wydarzenia, w tym strój Żołnierz-klon. Chcecie jeszcze więcej nagród za dokonania Jedi i występki Sithów? Kupcie Ścieżkę Nagród Premium, by otrzymać dostęp do dodatkowej puli nagród, w tym stroju Darth Maul.

Stroje Anakina Skywalkera i Padmé Amidala są już dostępne w sklepie z przedmiotami, podobnie jak stroje Żołnierza 501 Legionu i Żołnierza 212 Batalionu. Poza stylem domyślnym strój Padmé Amidala jest także dostępny z podniszczonym bojami stylem Geonosjańska Bitwa. Więcej szczegółów tutaj.

Niech Moc będzie z Wami.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube