Niedługo premiera Magic Soldier. To kolejny ciekawy “2D open-world MMORPG”
Nie ma tygodnia, żebyśmy nie usłyszeli o jakimś nowym niezależnym MMORPG-u. No i proszę, oto kolejny z nich.
Nazywa się Magic Soldier i zgodnie z tym co napisano na Steamie, ma wystartować jeszcze w tym kwartale (czyli do końca marca).
https://store.steampowered.com/app/3488490/Magic_Soldier/
Magic Soldier posiada pełnoprawny otwarty świat, w którym w podobno eksploracja, przygoda i strategia łączą się ze sobą, a sam świat jest pełen tajemnic, lochów i ukrytych skarbów.
Mają też istnieć specjalne “dzikie strefy”, gdzie obowiązuje Open-PvP i gdzie możemy bez przeszkód zabijać innych graczy. Trzeba jednak uważać na system Karmy, który będzie zmieniał kolor naszego nicku i niósł ze sobą pewne bonusy, ale też konsekwencje (jak Tibia).
Co jeszcze? Siedem dostępnych profesji, system Zaklinania zwiększający potencjał przedmiotów w eq, tajne strefy z bossami, dungeony podzielone na Normalne i Elitarne, gildie, bestiarusz i wszystko inne, za co kochamy gatunek MMO.
Free2Play? Buy2Play? O modelu biznesowym jeszcze nie wspomniano.