Niedługo ruszają zapisy do CBT Tower of Fantasy, ale...

Dodany przez Sildu ponad rok temu
1 1911
Niedługo ruszają zapisy do CBT Tower of Fantasy, ale...

Globalna wersja Tower of Fantasy powoli szykuje się do kolejnych beta testów. Jak w przypadku poprzednich testów, tutaj także, aby zagrać, potrzebujecie odpowiedniego zaproszenia. Tylko jest jeden problem… dostęp będzie otwarty tylko dla graczy z Indonezji, Tajlandii, Brazylii, Japonii oraz Ameryki, także osoby spoza tych regionów muszą obejść się ze smakiem.

Proces zapisywania do drugich zamkniętych beta testów jest dziwny. Zarejestrować się będzie można tylko poprzez reklamy, które pojawią się dla użytkowników w/w krajów, więc ominięcie tego będzie raczej trudne do osiągnięcia. Twórcy chcą tym ruchem przetestować ich strategię marketingową, reszta osób będzie musiała poczekać do kolejnej CBT, ewentualnie na Open Betę. Cała akcja rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do momentu, aż ilość zapisanych graczy będzie zadowalająca.

Tower of Fantasy to nowy cross-platformowy (PC i Mobile mogą grać razem) anime MMORPG, który przypomina Genshin Impact, ale z większą ilością funkcji sieciowych. Oficjalną stronę znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube